About Us

Gökçenay İnşaat

30 yılı aşkın süredir, Türkiye'nin önemli inşaat projelerine imza atan Gökçenay A.Ş., bugün değişimin, gelişimin ve büyümenin adı.

Gökçenay, inşaat- taahhüt, madencilik, hazır beton gibi sektörlerde yıllardır edindiği deneyim ile bugün önemli projeleri başarıyla yerine getirmenin gururunu taşıyor.

Gökçenay, üstlendiği projelerde edindiği tecrübe, sahip olduğu deneyimli işgücü, zor koşullara ve birden çok sahada çalışmaya uygun makina yatırımı sayesinde bugün Türkiye'nin en önemli altyapı inşaat firmaları arasında yer alıyor.

Gökçenay'ın uluslararası standartlardaki yönetim anlayışı ve kurumsal yapısı, üstlenilen projelerin yapım işinin zamanında tamamlanabilmesi için sahip olunan avantajlardan birisi. Ayrıca, yüksek nitelik ve nicelikteki makina parkı ve tecrübeli işgücü, Gökçenay'ın sahip olduğu avantajlar arasında.

Misyonumuz

Misyonumuz, sahip olduğumuz mevcut işgücü, tecrübe, deneyim ve zamanında kusursuz iş bitirimi sayılarımızı arttırmak ve Türkiye'de bulunduğumuz saygın ve en önemli altyapı firmaları arasındaki yerimizi hakkıyla korumaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, sahip olduğumuz etik değerler, iş deneyimi, yatırım gücü ve vizyon ile ulusal ve uluslararası alanda önemli projeleri üstlenmek, büyümek ve Türkiye'ye önemli değerler edindirmek ve uluslararası alanda da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

 

Sertifikalarımız